Výjezdní akce 1. 11. - Knihovna, Muzeum Mor. Budějovice

Organizace v pátek 1. 11. - Knihovna a Muzeum  Mor Budějovice -

Vzdělávací program pro školy:                                                                                                                                                                                                            v knihovně  - Práce knižního detektiva (program na podporu čtenářství)                                                                                                                                                        v Muzeu – Bylinky kolem nás (program Příroda léčí)                                                                                                                                                                       Začátek akce v 7:45 na autobusové zastávce, návrat ve 12:30 ke škole (následuje oběd).      S sebou: svačina, pití.                                                                                                                                                                            Vybíráme:  58,-Kč (30,-Kč vstupné Muzeum, 28,-doprava)